Sergide, yakın dönemde hayatını kaybeden Öğr. Gör. Dr. Altan Çetinkaya da unutulmadı. Merhum Öğr. Gör. Dr. Altan Çetinkaya’nın anısına gerçekleştirilen Dönem Sonu Sergisi’ne öğretim elemanları ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Porsuk Kampüsünde yer alan ve Prof. Ensar Taçyıldız, Dr. Öğr. Üyesi Asuman Kaya, Dr. Öğr. Üyesi Dilek Çukul ve Öğr. Gör. Özlem Emine Doğan tarafından düzenlenen Sergi, 27 Mayıs 2024 Pazartesi günü saat 15:00’da açıldı. Sergi açılışında Porsuk MYO Müdürü Prof. Dr. Süleyman Kaytakoğlu ve Ulaştırma MYO Müdürü Prof. Dr. Mete Koçkar duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Kazım Kurt: Eskişehir’de dayanışmayı sağlamak hepimizin elinde Kazım Kurt: Eskişehir’de dayanışmayı sağlamak hepimizin elinde

Sergide, Grafik Tasarımı Programı ile Basım ve Yayım Teknolojileri Programı öğrencilerinin Desen, Temel Sanat Eğitimi, Grafik Tasarımına Giriş, Özgün Baskı, Ambalaj Tasarımı, Grafik Uygulamaları, Animasyon, İllüstrasyon, Bilgisayar Destekli Grafik Tasarım, Masaüstü Yayıncılık, Diğer Baskı Teknikleri derslerinde hazırladıkları 200’e yakın çalışma yer alıyor.

Eserleriyle katkı sağlayan tüm öğrencilere katılım belgesinin verildiği sergi, final haftası boyunca Porsuk Kampüsünde ziyarete açık olacak.