Ceyhan  mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Büyük Zafer'imizin 100. yılını ulusumuzla birlikte büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Birinci Dünya savaşında ülkemizi parçalamaya niyet etmiş emperyalist güçlerle birlikte onların kuklası Yunan kuvvetleri anayurdumuzu işgale kalkmalarının bedelini 30 Ağustos 1922 tarihinde milli ordumuzun karşısında bozguna uğrayarak ağır biçimde ödediler. Bugün de yurdumuz üzerinde emperyalist amaçlar besleyen güçlere tarihi hatırlatmayı borç biliyoruz. Yüce Türk Ulusu, Ulu Önder Atatürk’ün önderliğinde yüz yıl önce elde ettiği başarıları bugün de elde etmeye muktedirdir. Bu vesileyle başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Atatürk’ün Türk gençliğine emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet koruyup muhafaza edeceğimize söz veriyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce liderliğinde Memleket Partisi örgütleri, üyeleri olarak yılmıyor ve cesaretle mücadele ediyoruz. Cumhuriyetçi demokrat çizgimizle Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ün gösterdiği “Çağdaş Uygarlık” hedefine kararlılıkla yürüyoruz.

Büyük Zafer'imizin 100. yıldönümünde ne üzücü ki tutuklu bulunan ordumuzun emekli generallerinin serbest bırakılması ve adil yargılanma yolunun açılmasını temenni ediyor, halkımızı saygıyla selamlıyoruz"