1870 yılında yapılmış 5 katlı bir binanın restorasyonu sonrası açılan Chez Moi, ismini Fransızcadan almaktadır. Fransızca “Benim Evim” anlamına gelen Chez Moi; 2016 yılından beri Karaköy’de hizmet vermektedir. 5 katlı binanın tüm katlarında hizmet vermekte olan Chez Moi, beşinci katında Türk meyhane kültürüne uygun bir meyhane de barındırmaktadır.

Haftanın her günü 12.00 ile 5.00 arası açık olan Chez Moi Karaköy Restaurant, özel günlerde de kutlamaların uğrak bir mekânı haline gelmiştir. Menüsünde Türk mutfağının yanında İtalyan ve Fransız mutfağından da yemekler bulmanız mümkün. Modern tasarımla tarihi dokuyu birbirine harmanlamış olan Karaköy Restaurant’da menüsünde yer alan yemekler ve içeceklerin fiyat açısından uygun olması da gözden kaçmıyor. Binanın en üst katındaki meyhanede yakınlarınızla otururken şiirlere, filmlere konu olan eşsiz İstanbul manzarasının da tadını çıkarabilirsiniz. 

Özel Günlerin Aranan İsmi Chez Moi

Özel günleri olan müşterilerin en çok uğradığı yerlerden birisi olan Chez Moi, özellikle de yaş günü gelmiş olan müşterilerin doğum günü kutlama mekanı haline gelmiştir. Oluşturulan atmosferle yaşadığınız bu özel günü unutulmaz bir tecrübeyle yaşayabilir ve evinize mutlu dönebilirsiniz. 

Beş katın beşine de ayrı bir özen gösteren Chez Moi Karaköy’ün katlarında modern kafe, bistro, restaurant ve bar bulunuyor. Çalınan müzik türleri arasında Deep House, House ve Etnik Müzikler olmasından dolayı gelen müşterilerin ortamın atmosferine ayak uydurması zor olmamakla beraber, ayrılırken de yaşadıkları bu deneyimden mest olarak dönüyorlar. Beyoğlu sokaklarında gezen herkesin uğrak mekânı olmaya devam eden Chez Moi, Karaköy pub konusunda da rakiplerinin en iyisi olmayı başarıyor ve beş katlı bu tarihi yapıda müşterileri unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor.

Chez Moi Karaköy Restaurant Menüsü

Menüsünde Türk, Fransız ve İtalyan mutfağını barındıran Karaköy Restaurant’da yemeklerin lezzetinden ayrı olarak sunumları karşısında hayran kalmamak mümkün değil. Menünün fiyat bakımından uygun olması da göze çarpan bir başka özellik. Karaköy Restaurant’ı ziyaret eden herkesin damak zevkine uygun bir yemek bulmasıyla beraber özel günlerinizde de Chez Moi restaurantı ziyaret edebilirsiniz.