CHP Beylikova'da kazanan belli oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Beylikova ilçe Başkanlığı Olağanüstü Kongresi bugün gerçekleşti. Kongrede Yusuf Baykara, ilçe başkanı seçildi.

Beylikova 21.09.2021 - 18:45 21.09.2021 - 18:45

Kongrede konuşan Baykara "Hizmet ve istikrar için biriz, birlikteyiz. Makamlar gelip geçicidir. Bir siyasetçinin hayatı boyunca sahip olacağı en büyük zenginlik ise halkının kendisine duyduğu güven ve sevgidir. Milletin vekaletinin ve sorumluluğunun bilinci ile yeni ilçe yönetimimiz olarak göreve tekrar hazırız. Sevgili Cumhuriyet Halk Partililer, Cumhuriyet Halk Partisinin emektar ve cefakâr emekçileri, kadınları ve gençleri, altında yaşamaktan onur duyduğum ulu çınar Cumhuriyet Halk Partisinin geçmişinden ders alarak, asla ve asla özünden uzaklaşmadan, geleceğini inşa etmesinde yan yana omuz omuza olmanın gururunu birlikte yaşayalım. Bugüne kadar genelde sözde kalan birlik ve beraberlik mesajlarımızı gerçeğe dönüştürmek için, kadının, gencin adının değil ağırlığının olduğu bir yönetim kurmak için adını her gün minnetle yad etmezsem eksik hissettiğim Gazi Mustafa Kemal Atatürk ‘ün emaneti partimizi iktidara taşımak için sizlerle beraber el ele bir yola çıkmak istiyorum" diye konuştu.

Kongrede Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'un desteklediği ifade edilen diğer aday Saim Ertürk 16 oy alırken, 23 oy ile Yusuf Baykara ilçe başkanı seçildi.

Yorumlar
Anket Tümü

Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
0
.
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
alexa