Gerçekleşen kongre ile CHP’de Eskişehir İl Başkanı seçilen Talat Yalaz ve yönetimi, Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Yönetim, partinin TBMM’deki grup toplantısına da katıldı.

CHP grup toplantısına Talat Yalaz’ın yanı sıra ilçe başkanları, il yönetim kurulu üyeleri, il ve ilçe kadın kolları başkanları, il ve ilçe gençlik kolları başkanlarının yanı sıra milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü ve İbrahim Arslan da katıldı. 

Heyet, toplantı sonrası, CHP Genel Sekreteri Neslihan Hancıoğlu, grup başkanvekilleri İstanbul Milletvekili Gökhan Günaydın, Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ve Afyon Milletvekili Burcu Köksal ile görüşmeler gerçekleştirdi.

Heyet ardından Talat Yalaz ve milletvekilleri ile birlikte CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bir nezaket ziyaretinde bulundu ve bir dizi konuyu istişare etme fırsatı buldu.

Ziyaretlere ilişkin partiden yapılan açıklamada “CHP olarak, partimizin bir araya geldiği bu önemli toplantı ve genel başkanımıza yapılan ziyaret, parti içi koordinasyon ve halkımızın beklentilerine daha etkin bir şekilde yanıt verebilmek adına büyük önem taşımaktadır” denildi. 

Başvurusunu yaptı! Odunpazarı’na yeniden talip Başvurusunu yaptı! Odunpazarı’na yeniden talip