Moderatörlüğünü Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Burhanettin Bulut'un yapacağı İzmir Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı'nın katılımı ile 'Kentlere Dokunan Kadınlar' konusunda söyleşi gerçekleştirecek.

Halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek söyleşi 13Eylül Salı Saat 19:00’te Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapılacak. 

Başkan Büyükerşen'den Kılıçdaroğlu'na destek mesajı Başkan Büyükerşen'den Kılıçdaroğlu'na destek mesajı

Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru "Siyasetin yerelde önemli ve başarılı isimlerinden olan kadın belediye başkanlarımızı ve Adana milletvekilimizi, Eskişehirlilere buluşturacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Farklı kamusal alanlarda yerel yönetimlerde ve sivil toplum kuruluşlarında kadınların görev aldıkları taktirde kadın yöneticilerin çoğalarak başarılı olacaklarına inanıyoruz. Bu gerçekleştireceğimiz etkinlikte de Türkiye'de üç güzide belediye başkanının kadın bakış açısıyla neleri değiştirdikleri ve değiştireceklerini ve yüreğini ortaya koyarak çalıştığını belirterek 'Kentlere Dokunan Kadınlar' söyleşiyi dinlemek üzere tüm Eskişehirli hemşehrilerimizi bu etkinliğe bekliyoruz" dedi.