alexa

banner912

banner766

KONAKCI: ÇİFTELER'İ ÇİFTELER'DEN YÖNETECEĞİZ

CHP Çifteler Belediye Başkan Adayı Zehra Konakcı, Çifteler’e bağlı Yenimahalle’de vatandaşlarla bir araya geldi. Büyük sevgi gösterileri altında Yenimahallelilere seslenen Konakcı, “Çifteler’i Eskişehir’de oturarak yönetmeyeceğim. Çifteler’i Çifteler’den yöneteceğim. Ben ve meclis üyesi adayı arkadaşlarım Çifteler’den Çifteler’i yöneteceğiz” dedi.

Çifteler 24.03.2019, 15:57 24.03.2019, 18:25 ABONE OL: google news
KONAKCI: ÇİFTELER'İ ÇİFTELER'DEN YÖNETECEĞİZ

Seçim çalışmaları kapsamında Yenimahalle’ye giden Konakcı burada yüzlerce mahalleliye seslendi. Konuşması sık sık sloganlarla kesilen Konakcı “Çifteler’in sorunlarını biliyoruz. Çünkü ben Çiftelerliyim. Meclis üyesi adayı arkadaşlarımın tamamı da Çiftelerli. Çifteler’de oturuyoruz. Eskişehir’de oturarak Çifteler’i yönetmeyeceğiz. İlçemizin sorunlarını bildiğimiz kadar çözümlerini de biliyoruz. Kadınıyla, çocuğuyla, çiftçisiyle, genciyle, yaşlısıyla birlikte kazanalım Çifteler diyoruz” diye konuştu.

PROJELERİNİ AÇIKLADI: Projelerini de açılayan Konakcı “İlçemizde Belde Evleri açacağız. Buralarda kadınlarımız için meslek edindirme kursları olacak. Geleneksel zanaat ve el sanatlarına ilişkin kurslarla sertifika alan kadınlarımızın ürünlerine kooperatifler kanalıyla şehir merkezinde satış imkânı sağlanacak. Kadınlar kazanacak. Kreş açacağız. Böylece kadınlar gönül rahatlığı içinde işe gidecek ve sosyal hayata katılabilecek. Çocuklarımızın eğitimine destek olacak kurslar düzenleyeceğiz. Açacağımız belde evlerinde ücretsiz internet hizmeti vereceğiz. Çifteler içinde ücretsiz okul servisi hizmeti sağlayacağız ve okula gitmeyen çocuk kalmayacak. Çifteler’de öğrenim gören öğrenciler için de Öğrenci Yurdu açacağız” dedi. 


 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 11 Mayıs 2021
İmsak 04:00
Güneş 05:40
Öğle 12:59
İkindi 16:52
Akşam 20:08
Yatsı 21:42

Gelişmelerden Haberdar Olun

@