banner493

KONAKÇI KAMYONCU ESNAFINI DİNLEDİ

CHP Çifteler Belediye Başkan Adayı Zehra Konakçı, çalışmalarına ara vermeksizin sürdürüyor. Çifteler’in en büyük sorununun ekonomi olduğunu ifade eden Konakçı, bu kapsamda ilk olarak Çifteler’de faaliyet gösteren esnaf ve üreticilerin sorunlarını dinliyor.

KONAKÇI KAMYONCU ESNAFINI DİNLEDİ

Bu kapsamda gerçekleştirdiği ziyaret programı doğrultusunda Taşıyıcılar Kooperatifini de ziyaret eden CHP Çifteler Belediye Başkan Adayı Zehra Konakçı, Kooperatif Başkanı İbrahim Köksal ve üyelerle görüştü. Kamyoncu esnafının sorunlarını dinleyen Konakçı, üyelerin kamyonlarını park edecek alan konusunda sıkıntı yaşadığını ve bu sorunu çözmek için hareket edeceğini söyledi. 

Konakçı, “Kooperatif Başkanımız İbrahim Köksal ve değerli taşıyıcı kooperatifi üyesi esnafımızla görüştük. En önemli sorunlarının kamyonlarının park edeceği alan sorunu olduğunu gördük. Biz Çifteler’i birlikte yöneteceğiz. Mevcut sorunları ortadan kaldırarak Çifteler’in üretimde ve ekonomik getiride daha fazla pay almasını sağlayacağız. Taşıyıcılar Kooperatifimizin dile getirdiği sorunları çözeceğiz. Esnafımızın daha da fazla kazanması için biz üzerimize ne düşerse yapacağız” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER