Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 28 Ocak 2024 Pazar günü Eskişehir’e gelecek. Erdoğan’ın ziyaret programı kapsamında Atatürk Bulvarı, Cumhuriyet Bulvarı, Prof. Dr. Nabi Avcı Bulvarı, Şehit Yüzbaşı Tuncer Güngör Caddesi, Mustafa Özel Caddesi, Piri Reis Caddesi, Müftülük Sokak ve Şehit Anıl Gül Spor Salonu çevresinde bulunan sokaklar belirli aralıklarla kısa süreli olarak araç trafiğine kapatılacağından araç park edilmesine müsaade edilmeyecek ve park edilen araçlar güvenlik nedeniyle kaldırılacak.

Eskişehir’de 4 derece birden düşecek Eskişehir’de 4 derece birden düşecek

Eskişehir Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre Atatürk Bulvarı, Cumhuriyet Bulvarı ve Şehit Yüzbaşı Tuncer Güngör Caddesi araç trafiğine kapatıldığı zamanlarda trafik akışı Mustafa Kemal Atatürk Caddesi ve Yunusemre Caddesine yönlendirileceğinden, Mustafa Kemal Atatürk Caddesi, Yunusemre Caddesi ve Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde araç parkına müsaade edilmeyecek.

Valilik açıklamasında sürücülere “Görevli trafik ekipleri tarafından araç trafiğine kapatılan Bulvar, Cadde ve Sokakları kullanacak sürücülerin görevliler tarafından yapılan yönlendirmelere ve alternatif güzergahları kullanmaları, trafik işaret ve işaretçilerine riayet etmeleri önemle rica olunur” uyarısında da bulundu.