Hatipoğlu: 'Şehirdeki yol nasılsa köylerdeki yol da öyle olacak' Hatipoğlu: 'Şehirdeki yol nasılsa köylerdeki yol da öyle olacak'

Her yıl binlerce sektör profesyoneline ev sahipliği yapan ve bu yıl 27’nci kez düzenlenen EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Dünyanın en iyi beşinci turizm fuarı olan EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Turizm ve Tanıtma Şube Müdürlüğü yetkilileri de yer alarak Eskişehir’i tanıttılar.

Büyükşehir yetkilileri, yerli ve yabancı sektör temsilcileri ile yaptıkları yüz yüze görüşmelerde Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in Eskişehir’e davet mesajını ilettiler. 

Türkiye’nin en önemli şehir ve kültür turizm destinasyonu olan Eskişehir’e, sektör temsilcilerinin gösterdiği ilgiye dikkat çeken ve şehri tanıtmaktan gurur duyduklarını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, herkesi Eskişehir’in güzelliklerini görmeye davet ettiler.