alexa

banner912

banner766

Kabukcuoğlu: İlçe yollarımız ölüm yoluna döndü

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Dr. Arslan Kabukcuoğlu, ilçe yollarının ölüm yolunda döndüğünü söyledi ve ekledi: Dilimizde tüy bitti, ancak yine de hiç bir adım atılmıyor.

EE | Özel 08.11.2019, 18:13 11.11.2019, 13:26 ABONE OL: google news
Kabukcuoğlu: İlçe yollarımız ölüm yoluna döndü

Gazete Eskişehir Ekspres'e Kasım sayısına konuk olan İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Dr. Arslan Kabukcuoğlu "Afyon’dan ilimiz sınırına kadar yol Avrupa yolu, Eskişehir İl sınırlarına girince geri kalmış bir ülkenin yolu gibi. Dilimizde tüy bitti. Bizler kendi menfaatimiz için bir şey istemiyoruz. bu yol meselesi can sıkıyor" dedi. 

Kabukcuoğlu "Eskişehir-Afyon yolunu kullanan vatandaşlarımızın her gün gördüğü manzara şu; Afyon’dan ilimiz sınırına kadar yol Avrupa yolu, Eskişehir İl sınırlarına girince gerikalmış bir ülkenin yolu gibi. Sanki ülke değiştiriyorsunuz. Bir yerde vatandaşlarımızın, karayolu can güvenliğini bölünmüş yollarla sağlayan devlet, söz konusu Eskişehir olunca bu güvenliği hiçe sayıyor. Olacak iş değil. İlçe yollarımıza bakıyoruz, adeta ölüm yoluna dönmüş. Alpu- Mihalıççık yolu için bir adım atıldığını görmüyorum. Dilimizde tüy bitti. Bizler kendi menfaatimiz için bir şey istemiyoruz. Halkımızın hak ettiği yaşam standartlarına ulaşması için devletin kaynaklarını verimli bir şekilde kullanması gerektiğini söylüyorum. Yıllardır seçim çalışmalarında Eskişehir’e üçüncü üniversiteyi kazandıracağını söyleyenlerin, bu vaatlerini, yeni bir yatırım yapmak yerine, Anadolu Üniversitemizi ikiye bölüp yerine getirdiklerini aklımızdan çıkartmayalım" diye konuştu. 

Kaynak: Nevin Bulut Atak, Eskişehir Ekspres

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 01 Ağustos 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:09
İkindi 17:02
Akşam 20:21
Yatsı 21:56

Gelişmelerden Haberdar Olun

@