alexa

banner912

banner766

Eskişehirli kadınlar eğitim için buluştu

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği güz dönemi dayanışma buluşması önceki gün yapıldı. Buluşmaya CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, İl Başkanı Rabia Akman’ın da katılırken, Dernek Başkanı Sevgi Akmen buluşmada yaptığı konuşmada, çağdaş eğitim mücadelesine destek veren tüm gönüllülere teşekkür etti.

Eğitim 26.10.2018, 14:42 26.10.2018, 20:58 ABONE OL: google news
Eskişehirli kadınlar eğitim için buluştu

Çağdaş yaşam gönüllüleri ile bir araya gelmekten büyük onur duyduğunu dile getiren Çakırözer, “Ülkemizin geleceği, aydınlık yarınlarımız için en önemli unsur eğitim. Ülkemizde her geçen gün derinleşen eğitim politikasızlığı sonucunda başta kırsal kesimlerde olmak üzere eğitimden uzak bırakılan kız çocuklarının eğitim almaları için büyük emek veren çağdaş yaşam gönüllülerimizle gurur duyuyoruz. Ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak olan geleceğimiz gençlerimizin, Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği çağdaş, bilimden yana yarınlarının gelişmesi için katkı sağlayan çağdaş yaşam sevdalısı tüm gönüllülere yürekten teşekkürler. Bizler ÇYDD Eskişehir Şubemizin tüm çalışmalarında her türlü desteği vermeye hazırız” dedi. 

KADINLAR, HER GİTTİĞİ YERİ KALİTELİ YAPARKonuşmasında kadınlara emekleri için teşekkür eden Çakırözer, “Kadınlar her gittikleri yeri iyi, güzel yaparlar. Kaliteli hale getirirler. Bizler tüm dünyadan önce kabul ettiğimiz kadın erkek eşitliğinin güçlenmesi için, kadınların siyasetten, iş hayatına daha aktif olmalarını sağlamalıyız” dedi. 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 11 Mayıs 2021
İmsak 04:00
Güneş 05:40
Öğle 12:59
İkindi 16:52
Akşam 20:08
Yatsı 21:42

Gelişmelerden Haberdar Olun

@