banner863

banner766

Eskişehirli kadınlar eğitim için buluştu

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği güz dönemi dayanışma buluşması önceki gün yapıldı. Buluşmaya CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, İl Başkanı Rabia Akman’ın da katılırken, Dernek Başkanı Sevgi Akmen buluşmada yaptığı konuşmada, çağdaş eğitim mücadelesine destek veren tüm gönüllülere teşekkür etti.

Eğitim 26.10.2018, 14:42 26.10.2018, 20:58
Eskişehirli kadınlar eğitim için buluştu

Çağdaş yaşam gönüllüleri ile bir araya gelmekten büyük onur duyduğunu dile getiren Çakırözer, “Ülkemizin geleceği, aydınlık yarınlarımız için en önemli unsur eğitim. Ülkemizde her geçen gün derinleşen eğitim politikasızlığı sonucunda başta kırsal kesimlerde olmak üzere eğitimden uzak bırakılan kız çocuklarının eğitim almaları için büyük emek veren çağdaş yaşam gönüllülerimizle gurur duyuyoruz. Ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak olan geleceğimiz gençlerimizin, Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği çağdaş, bilimden yana yarınlarının gelişmesi için katkı sağlayan çağdaş yaşam sevdalısı tüm gönüllülere yürekten teşekkürler. Bizler ÇYDD Eskişehir Şubemizin tüm çalışmalarında her türlü desteği vermeye hazırız” dedi. 

KADINLAR, HER GİTTİĞİ YERİ KALİTELİ YAPARKonuşmasında kadınlara emekleri için teşekkür eden Çakırözer, “Kadınlar her gittikleri yeri iyi, güzel yaparlar. Kaliteli hale getirirler. Bizler tüm dünyadan önce kabul ettiğimiz kadın erkek eşitliğinin güçlenmesi için, kadınların siyasetten, iş hayatına daha aktif olmalarını sağlamalıyız” dedi. 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 24 Kasım 2020
İmsak 06:18
Güneş 07:46
Öğle 12:50
İkindi 15:21
Akşam 17:44
Yatsı 19:06
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@