alexa

banner912

banner766

Milli Eğitim Müdürleri Eskişehir'de toplandı

Türkiye'nin bir çok ilinde görev yapan Milli Eğitim Müdürleri, Eskişehir'deki çalıştayda bir araya geldi.

Eğitim 10.06.2021, 15:17 11.06.2021, 13:51 ABONE OL: google news
Milli Eğitim Müdürleri Eskişehir'de toplandı

Tasarım Beceri Atölyeleri çerçevesinde okullarda yapılacak Bilim ve Teknoloji Çalıştayı faaliyetlerini planlamak üzere Bakanlık yetkilileri ve il millî eğitim müdürlerinin katılımlarıyla 10-11 Haziran 2021 tarihleri arasında ilimizde düzenlenecek çalıştayın açılışı gerçekleştirildi.

Çalıştayın açılışına Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran, Vali Yardımcısı Kürşat Güleryüz, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Prof. Dr. Adnan Boyacı, Ortaöğretim Genel Müdürü Cengiz Mete, Temel Eğitim Genel Müdürü Doç. Dr. Cem Gençoğlu, Personel Genel Müdürü Ömer İnan, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük, daire başkanları, bakanlık yetkilileri, Antalya, Adana, Gaziantep, Kocaeli, Kayseri, Aydın, Eskişehir, Mardin, Trabzon, Ordu, Osmaniye, Sivas, Aksaray, Düzce, Uşak, Niğde, Kırklareli, Bitlis, Siirt, Nevşehir, Kars ve Sinop İl Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

İl Müdürleri ile bir arada olmaktan dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran konuşmasında; “Eskişehir’de olmaktan, yine sizlerle bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyum. Sayın Bakanımız ve Bakanlığım adına hepinize en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

Değerli konukları Eskişehir’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Yardımcısı Kürşat Güleryüz, düzenlenecek çalıştayın sonuçlarının ülkemize hayırlı olması dileklerini iletti.

Çalıştay, genel müdürlerin sunumları ile devam etti.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 15 Haziran 2021
İmsak 03:27
Güneş 05:22
Öğle 13:03
İkindi 17:01
Akşam 20:35
Yatsı 22:21

Gelişmelerden Haberdar Olun

@