banner766

Milli Eğitim Müdürü Cırıt'tan yüz yüze eğitim denetimi

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, beraberinde İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Şen ile birlikte ‘yüz yüze eğitim’ ile’ ilgili Eskişehir Barbaros İlkokulu’nu ziyaret edip, çalışmaları yakından takip etti.

Eğitim 26.10.2020, 13:49 27.10.2020, 19:13
Milli Eğitim Müdürü Cırıt'tan yüz yüze eğitim denetimi

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ve beraberinde İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Şen; ziyarette kademeli ve seyreltilmiş olarak ikinci aşaması başlayan ‘yüz yüze eğitimin’ Barbaros İlkokulu’nda başarılı bir şekilde sürdürülmesinden memnun kaldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ın; öğrencilerin ilk gün heyecanına ortak olması öğrencilerle yüz yüze eğitimin önemi ve sürdürülebilmesi adına maske, mesafe, temizlik kurallarına uymanın gerekliliği ve önemi ile ilgili sınıflarda hoş, keyifli sohbetler yapması, öğrencilerin dünyalarına çok özel izlenim ve fotoğraflar bıraktı.

Barbaros İlkokulu Müdürü Kenan Demirel, ‘’İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ın öğrencilerimizle iletişimindeki heyecanı, içtenliği ve sevecenliği; öğrencilerimiz tarafından aynı duygularla karşılık buldu ve en sıcak anıları arasında şimdiden yer aldı. Ayrıca okul yönetici, öğretmen ve çalışanlarına da ‘pandemi’ sürecindeki çalışmalarından ve uzaktan eğitimde gösterdikleri gayret ve başarıdan dolayı teşekkür etti’’ dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 30 Kasım 2020
İmsak 06:23
Güneş 07:52
Öğle 12:52
İkindi 15:20
Akşam 17:41
Yatsı 19:05
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@