banner437

Üzmez: Birileri senaryo yazıyor...

Görevden alındığı iddia edilen Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Üzmez, “Birileri senaryo yazıyor. Bunlar dedikodudan ibarettir. Sonra Bakanlığımızın takdiri ile görev değişikliği kararları olabilir bunlara da saygılıyım. Bakanlık istediği kararı verebilir'' dedi.

Üzmez: Birileri senaryo yazıyor...

Dün gece yarısı Eskişehir Ekspres'in Tepebaşı Milli Eğitim'deki gelişmeleri aktarmasının ardından konunun muhatapı Milli Eğitim Müdürü Bülent Üzmez ''Henüz resmi yazı gelmemekle birlikte görevden alınma değil ancak Bakanlığımızın bir görev yeri değişikliği tasarrufu var sanırım” demişti. Sonrasında kamuoyunda Üzmez'in yerine gelecek bazı isimler de gündeme getirildi. Eskişehir Ekspres o isimlere de ulaştı, sordu, ancak 'dedikodu yapılıyor' cevabıyla karşılaştı. Tepebaşı Milli Eğitim'deki görev değişikliği durumunun bugün netleşeceği tahmin ediliyordu. Öyle de oldu. Üzmez'in son açıklamasına göre konu netleşti. 

''BİRİLERİ SENARYO YAZIYOR'': Eskişehir Ekspres'e konuşan Tepebaşı Milli Eğitim Müdürü Üzmez ''Ben devlet memuruyum dedikodu değil, resmi yazıya bakarım. Görevimin başındayım'' dedi. Tepebaşı Milli Eğitim için birilerinin senaryo yazdığını belirten Üzmez ''Ben devlet memuruyum. Biz memurlar her zaman resmi evraklara göre hareket ederiz. Şu ana kadar elime ne görevden alındığım ne de göreve iade edilmemle ilgili gelmiş bir evrak yoktur. Görevinden alınmayan biri görevine nasıl iade edilebilir? Bunlar dedikodudan ibarettir. Sonra Bakanlığımızın takdiri ile görev değişikliği kararları olabilir bunlara da saygılıyım. Bakanlık istediği kararı verebilir. Ancak iki gündür söylenenler dedidoku. Ben devlet memuruyum dedikodu değil, resmi yazıya bakarım'' dedi. 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 12:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorumcu
Yorumcu - 3 ay Önce

Boyle işlerde dedikodu hiç bitmez sizi tebrik ederim.

mağdur
mağdur - 3 ay Önce

Buna gülerim :))))))))

Dürüst
Dürüst @mağdur - 3 ay Önce

Bende size gülüyorum :)

Okuyucu
Okuyucu - 3 ay Önce

Boyle işlerde dedikodu hiç bitmez sizi tebrik ederim.

SIRADAKİ HABER

banner435

banner431

banner367

banner238

banner427

banner421