alexa

banner912

banner995

banner766

banner994

Eskişehir'de aşı açıklaması! Kaç sanayi çalışanı korona aşısı oldu?

Eskişehir Sanayi Odası’nda “Aşı Sonrası Covid-19’da Yeni Süreç” istişare toplantısı gerçekleştirildi ve Eskişehir sanayi çalışanlarına yönelik 10 binin üstünde aşılama yapıldığı, Eskişehir üretim gücüne bu sayede büyük destek sağlandığı bildirildi. ESO’da yapılan toplantıya ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Aslı Melek Zeytin ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Ahmet Mamur katıldı.

Ekonomi 23.06.2021, 15:23 23.06.2021, 15:33 ABONE OL: google news
Eskişehir'de aşı açıklaması! Kaç sanayi çalışanı korona aşısı oldu?

Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Pandemi ile mücadelede bizleri hiç yalnız bırakmayan, sürekli bilgilendiren ve sanayinin durmaması için canla başla çalışan İl Sağlık Müdürümüz Sayın Bilge ve ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır. Aşılama süreci başladığında da hızla karar alan ve çalışanların aşılanması için büyük gayret gösteren İl Sağlık Müdürümüzün destekleri bizler için çok kıymetlidir. Çalışanlarımızın büyük bir kısmı aşılandı. Süreci hep beraber ve düzen içerisinde sürdürüyoruz. İnşallah bu zor günleri birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağız. Bugüne kadar 10 binin üstünde çalışanımız aşılandı. Tüm şehrimizi aşı olmaya davet ediyoruz” dedi.

Toplantı sonrası konuşan Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge ise, sağlık çalışanlarının insan yaşamının her anında yanında olduklarını ve sağlık hizmetinin en iyisini Eskişehirlilere ulaştırmak için çalıştıklarını ifade etti. Bilge, “7 gün 24 saat kesintisiz görevimizin başında, halkımızın hizmetindeyiz. Pandemi süresince sanayi çalışanlarımızı da yakından takip ettik, onların yanında olduk. Şimdi geniş bir kitlesel aşılama çalışması ile pandemi ile mücadele ediyoruz “diye konuştu.

Yapılan değerlendirmelerden sonra ESO Başkanı Kesikbaş, Bilge, Zeytin ve Mamur’a üstün gayretlerinden dolayı sanayiciler adına plaket takdim etti.

Kaynak: www.eskisehirekspres.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 29 Ocak 2022
İmsak 06:38
Güneş 08:04
Öğle 13:15
İkindi 15:53
Akşam 18:16
Yatsı 19:38

Gelişmelerden Haberdar Olun

@