alexa

banner912

banner995

banner766

banner994

Eskişehir Madencilik Kümesi sahaya indi

Bir süre önce gerçekleştirdiği seçimle yeni yönetimini belirleyen Eskişehir Madencilik Kümelenmesi, üye ilişkilerini güçlendirmek adına kollarını sıvadı.

Ekonomi 20.12.2021, 13:06 ABONE OL: google news
Eskişehir Madencilik Kümesi sahaya indi

Üyeleri ile olan iletişimi ve iş birliği daha üst seviye taşımak, ortak sorunlara çözüm bulmak için yoğun saha ziyaretlerine başlayan Küme Üyeleri, bu kapsamda ilk olarak Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız ile bir araya geldi.

Vali Ayyıldız’a çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi veren Küme Yönetim Kurulu Üyeleri, Eskişehir ve bölgesinin sahip olduğu maden potansiyelinin daha iyi değerlendirilmesi noktasında yapılabilecekler hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Vali Ayyıldız’a  yapılan ziyaret sonrası Küme Üyeleri, Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Magnesit A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Naim Nazım Güntut, Akdeniz Mineral A. Ş. Genel Müdürü Muzaffer Bayazit ile Şube Müdürü Ahmet Vedat Bayrak, Koçhanlar Maden Ltd. Şirket Müdürü Yaşar Koçhan, Çınarlar Maden ve Şahin Mineral yetkilileri ile bir araya geldi.  

Eskişehir Madencilik Kümelenmesi Başkanı Metin Çekiç, Başkan Yardımcıları Mehmet Rallas ve Hamza Tınas, Yönetim Kurulu Üyeleri Berna Kızılbük, Muzaffer Kızıldağ ile Metin Atıcı’nın katıldığı ziyaretlerde sektörel durum değerlendirilmesi de yaparak, istişareler gerçekleştirildi.  

Kaynak: www.eskisehirekspres.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 24 Ocak 2022
İmsak 06:40
Güneş 08:08
Öğle 13:14
İkindi 15:48
Akşam 18:11
Yatsı 19:33

Gelişmelerden Haberdar Olun

@