banner848

banner766

MEGEM'le iş sahibi oldular

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nin proje iştirakçisi olduğu Meslek Edindirme ve Geliştirme Merkezi’nde (MEGEM) 25 kişiye CMM- Kalite Kontrol Eğitimi verildi.

Ekonomi 27.05.2019, 10:26
MEGEM'le iş sahibi oldular

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi olarak proje iştirakçisi olduğu, ESAC-Eskişehir Havacılık Kümelenmesi Derneği, TANAP Doğalgaz İletim A.Ş. tarafından Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları kapsamında doğrudan yatırım mekanizması ile fonlanan Dezavantajlı Gruplara Mesleki Yeterlilik Kazandırıp Savunma, Havacılık ve Raylı Sistemler Sektörüne Nitelikli Ara Eleman Yetiştirilmesi Programı Projesi kapsamında, Meslek Edindirme ve Geliştirme Merkezi’nde (MEGEM) 25 kişiye CMM- Kalite Kontrol Eğitimi verildi.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CMM-Kalite Kontrol Eğitimi kapsamında 80 gün, 640 saatlik eğitim süresi sona eren öğrencileri tebrik etti. Küpeli, mezun öğrencilerin 22’sinin istihdam edildiğini ve yüzde 90 istihdam oranı yakalandığını vurguladı. Başkan Küpeli “Şu anda Türkiye’nin en büyük sıkıntısı teknik eleman eksikliği. Siz bu kurslara katılarak doğru bir yol çizdiniz. Hepinizi tebrik ediyorum. EOSB Yönetim Kurulu olarak ülkemize hizmet etmek için elimizden geleni yapmaya hazırız. MEGEM kurslarını sonuna kadar destekliyoruz” dedi.  
 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 19 Eylül 2020
İmsak 05:12
Güneş 06:36
Öğle 12:57
İkindi 16:24
Akşam 19:08
Yatsı 20:26
Günün Anketi Tümü
Sizce Eskişehir halkı koronavirüse karşı bilinçlendi mi?
Sizce Eskişehir halkı koronavirüse karşı bilinçlendi mi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@