alexa

banner912

banner766

Sektöre devlerle yön verecek

Eskişehir Ticaret Odası tarafından yapımı tamamlanan Eskişehir Fuar Kongre Merkezi, içinde bulunan ETO-TÜYAP Fuar Merkezi ve Koç Kongre Merkezi’yle henüz hizmete başlamadan fuarcılık alanında önemli bir rol üstlendi.

Ekonomi 13.11.2018, 15:02 13.11.2018, 19:55 ABONE OL: google news
Sektöre devlerle yön verecek

Eskişehir Ticaret Odası, yürüttüğü projelerle Eskişehirli tüccar ve sanayicileri ulusal düzeyde temsil etmeye devam ediyor. ETO’nun 125 yıllık tarihinin en büyük projesi olan Eskişehir Fuar Kongre Merkezi, ulusal düzeyde görev üstlendi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde gerçekleşen Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi toplantısında, Eskişehir Fuar Kongre Merkezi Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi üyesi olarak ulusal düzeyde temsil hakkı kazandı. Bu sayede Eskişehir Fuar Kongre Merkezi, Türkiye’nin devleriyle birlikte sektöre yön verecek. Toplantıda ayrıca TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz oybirliğiyle yeniden Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi başkanı olarak seçildi. 

Güler: ''Eskişehir fuar ve kongre avantajından yararlanacak'': Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nin Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi üyesi olması hakkında değerlendirmede bulunan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir’in fuar ve kongre endüstrisinde artık son derece güçlü bir altyapıya sahip olduğunu ve rekabette artık farklı bir konumda olacağını belirtti. Başkan Güler “Bugüne dek fuar ve kongre endüstrisinin uzağında kaldık. Fuar ve kongre turizminin fırsatlarından yeteri kadar yararlanamadık. Ancak Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nde oluşturduğumuz alt yapı ile bu tabloyu tersine çevireceğiz. Eskişehir Fuar Kongre Merkezi sayesinde bundan böyle Eskişehir'de fuar ve kongre endüstrisinden sonuna kadar yararlanacak. Bu sayede Eskişehir’in de üyelerimizin de rekabet gücü artacak” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 16 Mayıs 2021
İmsak 03:52
Güneş 05:36
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:13
Yatsı 21:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@