alexa

banner766

TÜRASAŞ Eskişehir'de raylı sistemler görüşmesi

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürü Bülent Toksavul'u ziyaret etti. Görüşmede gündem raylı sistemlerdi.

Ekonomi 24.12.2020, 13:38 25.12.2020, 17:48 ABONE OL: google news
TÜRASAŞ Eskişehir'de raylı sistemler görüşmesi

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Kaya ve Rektör Danışmanı Prof. Dr. Mustafa Tuncan ile birlikte Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) Eskişehir Bölge Müdürü Bülent Toksavul, Bölge Müdür Yardımcıları Ömer Demirel ve Hüseyin Kırayoğlu’nu ziyaret etti.

TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğünün çalışmaları hakkında Müdür Toksavul’dan bilgi alan Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Eskişehir'in raylı sistemler alanında ülkemizin ihtiyaçlarıyla ilgili çok sayıda yerli ve milli projeyi hayata geçirdiğini belirterek, TÜRASAŞ Eskişehir'in yürüttüğü gurur verici çalışmalar dolayısıyla, Müdür Toksavul ve ekibine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

TÜRASAŞ Eskişehir Müdürü Toksavul, Anadolu Üniversitesinin uluslararası alanda sunduğu nitelikli yükseköğretim hizmetleri ile bayrağımızı dünyanın dört bir yanında gururla dalgalandırdığını belirterek, nazik ziyaretleri dolayısıyla Rektör Erdal'a teşekkürlerini iletti.

Raylı sistemler alanında karşılıklı fikir alışverişinin gerçekleştiği ziyaret, TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürü Bülent Toksavul’un, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Kaya ve Prof. Dr. Mustafa Tuncan'ı uğurlamasıyla sona erdi. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 25 Ocak 2021
İmsak 06:38
Güneş 08:05
Öğle 13:15
İkindi 15:52
Akşam 18:16
Yatsı 19:37

Gelişmelerden Haberdar Olun

@