alexa

banner766

Vergi yapılandırma başvuruları internetten yapılabilecek

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik, Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ziyaretinde bilgilendirdi: Vergi yapılandırma başvuruları internetten yapılabilecek...

Ekonomi 01.12.2020, 17:13 ABONE OL: google news
Vergi yapılandırma başvuruları internetten yapılabilecek

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik ve beraberindeki grup müdürleri Ziya Çizioğlu, Hüseyin Acar, Yavuz Doğan Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti.

Birlik Başkanı Ekrem Birsen ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet Çiçek, Ercan Arıyürek ve İlhan Ay tarafından karşılanan heyet ile esnaf ve sanatkarlarla ilgili güncel konularda ve kamu alacaklarının yapılandırması konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik, uygulamaya giren yapılandırmanın 31 Ağustos 2020 öncesi vergi dairelerine olan borçları içerdiğini belirterek, pandemi döneminde vergi dairelerinde fiziki yoğunluk yaşanmaması için başvuruların ve ödemelerin internet üzerinden yapılabildiğini belirtti. 

Birlik Başkanı Ekrem Birsen, yapılandırmanın 31 Aralık 2020 tarihine kadar olan borçları da içermesi gerektiğini belirterek, ilgili dönemlerde vergi ve benzeri kamu borcu olan esnaf ve sanatkarların bu fırsattan mutlaka yararlanmaları gerektiğini belirtti. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 27 Ocak 2021
İmsak 06:37
Güneş 08:03
Öğle 13:16
İkindi 15:54
Akşam 18:18
Yatsı 19:39

Gelişmelerden Haberdar Olun

@