Afyon'da kaza: Kontrolden çıkan kamyonetteki 2 kişi yaralandı Afyon'da kaza: Kontrolden çıkan kamyonetteki 2 kişi yaralandı

Geniş hizmet yelpazesi ve sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde ilçe genelinde yaptığı vizyonel çalışmalar, hayata geçirdiği projeler ve şehre kazandırdığı yatırımlarla Emirdağ'ı bir marka kent haline getiren Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu spor alanında dev bir hizmeti daha hizmete sunmaya hazırlanıyor.
Ağustos 2023 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı ziyaretlerinde 500 kişilik kapalı spor salonu inşaatını tamamlama sözünü alan Başkan Koyuncu dün yaptığı paylaşımda ödeneğin geldiğini duyurdu.

Tarihinin en büyük yatırımlarını Emirdağ'a kazandırmanın onur ve gururunu yaşadıklarını belirten Başkan Koyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

"Yeni dönem başlamadan hizmet yağmuru başladı. Başlıyor Emirdağ yüzyılı. Bugün belediyemize yapılan 50 milyon TL ödenek Emirdağ’ımıza hayırlı olsun. 500 kişilik kapalı spor salonu inşaatımızın tamamlanması için ödeneği ayıran Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak ve milletvekillerimiz Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Hasan Arslan’a ve AK Parti teşkilatımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.