Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu seçim vaatlerini tek tek hayata geçiriyor.

Söz verdiği projeleri teker teker yerine getiren Başkan Koyuncu, 56 seçim vaadinden biri olan Lokasyon Bazlı SMS Bilgilendirme Projesini de hayata geçirdi
Gerçekleştirilen Lokasyon Bazlı SMS Bilgilendirme Projesi ile Emirdağ Belediyesi'nin belirlediği kriterlere sahip hedef kitleye, istenilen zaman diliminde, belli bir lokasyona geldiğinde GSM operatörleri tarafından SMS iletilecek.

Belediye, iletmek istediği mesajı belirleyecek, vatandaş, belediyenin tanımladığı lokasyona geldiğinde sistem onu algılayıp belirlenen mesajı hedef kitleye gönderecek.

Emirdağ'da Gurbetçi Festivali heyecanı Emirdağ'da Gurbetçi Festivali heyecanı

Başkan Koyuncu, "Söz verdiğimiz bir projeyi daha hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Kadim şehrimiz Emirdağın her daim hak ettiği yerde olabilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir işe gönül verirseniz bütün kapılar size açılır ve gönül alırsınız. Biz Emirdağ Belediyesi ailesi olarak bu ilke ile yola çıkarak projelerimizi hayata geçiriyoruz. 

Lokasyon Bazlı SMS Bilgilendirme ile vatandaşlarımız belediyemizin çalışmaları ve duyurularından anında haberdar edilecek. Ayrıca bu uygulama ilçe sınırımızdan geçen vatandaşlarımızı da ilçemize davet edeceğiz. Hizmetlerin Başkenti Kadim şehrimiz Emirdağ'a hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.