İlçe genelinde çalışmalar yürüten Emirdağ Belediyesi toplamda 32 bin 500 metrekarelik alanda yapılacak olan asfalt serim çalışmalarına alt yapısı yenilenen Elhan Yoluyla başladı. 

Emirdağ'da kontrolden çıktı tarlaya girdi Emirdağ'da kontrolden çıktı tarlaya girdi

İlçe sakinlerinin yaşam kalitesi ve konforunu öncelik veren çalışmaları her alanda sürdürdüklerini ifade eden Başkan Koyuncu "Emirdağ’ımız sürekli büyüyen, gelişen bir konumda. Biz de vatandaşlarımızın isteklerine daha hızlı cevap vermek için gece gündüz çalışıyoruz. Mahallelerimizin ihtiyaç duyduğu asfalt çalışmaları için ekiplerimiz ilçemizin birçok noktasında yoğun bir çalışma içerisinde. Bu kapsamda ekiplerimiz Elhan Yolunda 8 bin metrekarelik bir alanda asfalt serimi gerçekleştiriyor. Asfalt çalışmalarımız Mezar Caddesi ve ilçemizin önemli ulaşım ağlarından olan Afyon Yolu'nda devam edecek. Kalıcı eserlerle ilçemize değer katmaya devam ediyoruz." ifadelerini kullanarak asfaltlanan yolların ilçemize hayırlı olmasını diledi.
Çalışmalardan oldukça memnun olan vatandaşlar ise Emirdağ'a her alanda çağ atlatan Başkan Serkan Koyuncu'ya teşekkürlerini iletti.