Emirdağ'da kaçak kazıya suçüstü: 6 şüpheli yakalandı Emirdağ'da kaçak kazıya suçüstü: 6 şüpheli yakalandı

Emirdağ Belediye Başkanı aynı zamanda AK Parti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Serkan Koyuncu, AK Parti yönetim kurulu üyeleriyle birlikte 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi yoğun bir tempoda sürdürdükleri çalışmalar kapsamında Emirdağ'daki kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde, beş yıl boyunca şehirde yaptığı projeler ve çalışmalarla ilgili bilgiler veren Başkan Koyuncu seçim öncesinde kamu kurum ve kuruluşlarıyla olan diyalog ve iş birliğinin önemini vurguladı.

Ortak paydanın Emirdağ olduğunun altını çizen Başkan Koyuncu “Kamu kurum ve kuruluşlarımızı ziyaret ederek, kurum yöneticileri ve çalışanlarımızla bir araya geldik. Çalışmalarında kolaylıklar dileyerek, seçim öncesi sürdürdüğümüz çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Emirdağ için hayırlı olacak projelerimizi ve çalışmalarımızı anlattık. Görev süremiz boyunca desteklerini esirgemen kamu kurum ve kuruluş temsilcilerine teşekkür ediyorum. Rabbim nasip ederse tekrar göreve geldiğimizde aynı heyecan ve aşkla çalışmaya, projeler üretmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullanarak misafirperverliklerinden dolayı kurum amirlerine teşekkür etti.