Emirdağlı kadınlar hem üretiyor hem kazanıyor Emirdağlı kadınlar hem üretiyor hem kazanıyor

İlçenin planlı büyümesini sağlamak vatandaşlara kolay ve konforlu ulaşım imkânı sunmak adına çalışmalar gerçekleştiren Emirdağ Belediyesi bir taraftan şehrin mevcut yollarını düzenlerken diğer taraftan da ihtiyaç duyulan yerlerde yeni yollar açmaya devam ediyor. Bu kapsamda Emirdağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Adaçal Mahallesi Avcılar Caddesi'nde yeni yol açma çalışmalarına başladı.

Emirdağ Belediyesi olarak kentin tüm noktalarına hizmet götürme gayretinde olduklarını dile getiren Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu “Adaçal Mahallesi ikinci etap TOKİ konutlarımızın yan tarafında bulunan Avcılar Caddesi'nde yeni imar yollarının açılması için çalışmalarımız devam ediyor. Gelişen ve büyüyen Emirdağımızda yeni yaşam ve yerleşim merkezleri içinde çok sayıda konut yapılıyor. Biz de buralardaki imar planında yer alan yolları açıyoruz. Bunun için ulaşımı güvenli, kaliteli ve akıcı hale getirmek, trafiği rahatlatmak için yeni yollar yapmaya özen gösteriyoruz. Yapılan çalışmaların hemşehrilerimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyor, mesai arkadaşlarıma yoğun çalışmaları için teşekkür ediyorum” dedi.

Çalışmalardan oldukça memnun olan vatandaşlar Emirdağ'da yaşamın kolaylaştırılması adına projeler üreten Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’ya teşekkürlerini iletti.