Eskişehir Teknik Üniversitesi, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi unvanlarında 51 sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuruların son tarihi ise 17 Kasım 2023 olarak belirlendi. 

Başvuru şartlarını ve detaylar şöyle;

Eskişehir Teknik Üniversitesi, yeni personel ihtiyacını karşılamak için 51 sözleşmeli personel alımı yapacak. Bu pozisyonlar arasında destek personeli ve koruma güvenlik görevlisi de bulunuyor. Başvurular, 17 Kasım 2023 tarihinde sona erecek.

Başvurular için adayların belirli şartları sağlamaları gerekmektedir. Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunu'nda belirtilen suçlardan mahkûm olmamak gibi şartlar aranmaktadır. Adayların askerlik durumunun olmaması, akıl hastalığına devamlı engel olacak bir durumda olmaması da gerekmektedir.

Ekrem Birsen’den dikkat çeken açıklama: Krize rağmen… Ekrem Birsen’den dikkat çeken açıklama: Krize rağmen…

Başvurular, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olması şartıyla kabul edilecektir. Adaylar, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamalıdır.

Başvurular, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi uyarınca istihdam edilenlerin belirlenen kurallara uygun olması gerekmektedir. Sözleşme esaslarına aykırı hareket eden adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Başvuru sahipleri, ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde istenen belgelerle birlikte şahsen veya posta yoluyla başvuru yapmalıdır. Başvurular, Eskişehir Teknik Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı'na ulaştırılmalıdır. Başvuru süresi sonrasında yapılan başvurular ile eksik belge sunan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru için istenilen belgeler arasında başvuru formu, özgeçmiş, öğrenim belgesi, fotoğraf, KPSS Sınav Sonuç Belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, askerlik durumunu gösteren belge ve sosyal güvenlik kurumundan alınacak hizmet döküm belgesi bulunmaktadır.

Başvurular, 3 Kasım-17 Kasım 2023 tarihleri arasında yapılmalıdır. Başvurular şahsen veya posta yoluyla belirtilen adreslere ulaştırılmalıdır. Gecikmeler ve eksik belge sunan başvurular dikkate alınmayacaktır.