Emirdağlılar Vakfı’nın organizasyonu ile 8 Haziran 2024 Cumartesi günü Tepebaşı Belediyesi’ne ait Vecihi Hürkuş Havacılık Parkı ve Müzesi’nde gerçekleşecek. Saat 15’te başlayıp akşam saatlerine kadar sürecek etkinlik için tüm hazırlıklar tamamlandı.

Program ile ilgili bilgi veren Emirdağlılar Vakfı Başkanı Dr. Veli Görkem Pala “Eskişehir’de yaşayan 100 binden fazla Emirdağlı hemşerimizle buluşuyoruz. Bu etkinlik 27-28 Temmuz’da gerçekleşecek Gurbet Fest öncesi ilk işaret fişeği durumunda” dedi.

Saat 15’te başlayacak etkinlik, 7 farklı konser, dev çocuk oyun alanları, sürpriz ikramlar ve eğlenceli gösterilerle 21’e kadar sürecek.

Onlarca firmanın tanıtım, ikram ve ürünlerine de 5 binden fazla misafir beklenen bu etkinlikte ulaşmak mümkün olacak.

Ayrıca Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Emek, 71 Evler, Fevzi Çakmak ve Şarhüyük muhtarlıkları önünden saat başı otobüs seferleri olacak.

Emirdağ'da cinayet! Gasp edip öldürdüler Emirdağ'da cinayet! Gasp edip öldürdüler

“Emirdağlı olsun olmasın tüm Eskişehir halkının ücretsiz ve rezervasyonsuz davet edildiği etkinlikte herkesi aramızda görmekten mutluluk duyacağız” diyen Dr. Pala etkinliğe katılımın yüksek olacağının heyecanını yaşadıklarını belirtti.