Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi tarafından gençlerin doğada daha çok vakit geçirmesi, şehrin parkları başta olmak üzere farklı noktalarda, alanında uzman isimlerle buluşmasını amaçlayan “Bir Sandalye Bir Termos” etkinliği gençlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Yalaz: Ülkemizin en dertli ve en eksik alanı eğitim Yalaz: Ülkemizin en dertli ve en eksik alanı eğitim

“Bir Sandalye Bir Termos’’ etkinliğinin bu ayki buluşması Kentpark’ta gerçekleştirildi. Ticaret Odası Meclis Üyeleri Makina Mühendisi Eray Gönenli ve İnşaat Mühendisi Atakan Bakılan gençlerle bir araya gelerek deneyimlerini paylaştılar.

Buluşmada Gönenli ve Bakılan tarafından, “Sivil toplumun sanayide önemi, gençlik ve sanayi, işverenlerin gençlerden beklentileri, genç kuşakların iş yaşamına bakışı ve sürdürülebilir start-up, gençlerin sanayide gelecekteki yeri” gibi başlıklarda gençlere önemli bilgiler aktarıldı.

Gençlerin sorularına yanıt bulduğu etkinlik sonunda Gönenli ve Bakılan’a teşekkür belgesi takdim edildi. Doğal ortamda yapılan etkinliği çok beğendiklerini ve kendilerini geliştirme imkânı yakaladıklarını belirten gençler, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler.