Eskişehir tarımı için 930 milyon liralık proje Eskişehir tarımı için 930 milyon liralık proje

Sercan Gözegir açıklamasında şu görüşlere yer verdi;

“Seçimi kazanmak için altın, döviz fiyatları baskılanmıştı. Seçimin hemen akabinde kısa bir süre içinde yüzde 70'e yüzde 80'e varan bir artış oldu.
Buna binaen akaryakıt fiyatları da neredeyse iki katına yükselince, iğneden ipliğe zam kaçınılmaz oldu, halkımız perişan oldu. Bu yıl ise aynı hatayı yapmaya devam ediyorsunuz yine dövizi baskılıyor, faizi arttırıyorsunuz. Maalesef görünen o ki seçim sonrası daha kötü günler bizleri bekliyor. Gelin bu yanlıştan bir an evvel dönün.
Yandaşa rant ve koltuk sevdası için ülkemizi harcamaktan vazgeçin.
Öte yandan iktidara geldiğiniz 2002 yılında asgari ücret 184 TL iken ortalama işçi emekli aylığı 276 TL idi yani asgari ücretin 1.5 katıydı bugün baktığımızda emeklilere yüzde 200 de zam verseniz 2002 yılını yakalayamıyorsunuz. Milleti açlığa ve sefalete sürüklediniz, ortalama yüzde 5'lik bir kesimin rahatça yaşadığı yüzde 95'in ise kıt kanaat geçindiği ülkemizi güllük gülistanlık göstermekten bıkmadınız mı?
İktidarın sorumluluğundaki çevre yolu ve ana muhalefet partisinin sorumluluğundaki şehir içi trafiği Eskişehir’imizin kanayan yarasıdır. Şehrimiz bunu hak etmiyor. Buradan halkımıza sesleniyoruz.
Saadet Partisi olarak önümüzdeki yerel seçimleri geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi yine onlarca proje ile hazırlanıyor gelin bu seçimlerde projelere oy vererek Saadet partisini yerel yönetimin başına getirin”

Eskisehirde Iktidara Yuklendiler Yuzde 200 De Yetmez Detay