Pazarın nabzını tutan gönüllüler, pazar yeri esnafına ve alışveriş yapan vatandaşa CHP Genel Başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Aile Destekleri Sigortası”nı ve selamlarını iletti.

Gönüllülerin pazar yerinde yaptığı çalışma sonrasındaki görüşleri şu şekilde:

"Hayat pahalılığı nedeniyle gelirleri sürekli eriyen vatandaşın zamlara tahammülü kalmamış durumda. İnsanlar perişan halde, pazar filesini dolduramıyor, tezgahların önünden fiyatlara bakıp geçip gidiyor. Evine meyve, sebze götüremiyor"

“Artık yeter, bıçak kemiğe dayandı, geçinemiyoruz” diyerek feryat eden vatandaşlara Eskişehir Kılıçdaroğlu Gönüllüleri “Bu düzeni hep birlikte değiştireceğiz” diyerek CHP iktidarında ve Kemal Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanlığında hiçbir çocuğun yatağa aç girmeyeceğini söylediler.

Gönüllüler ayrıca tüm zorluklar karşısında yılmadan, yorulmadan, vazgeçmeden çalışmalarına devam edeceklerini ve Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanı yapacaklarını belirttiler.

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Eskişehir İl Koordinatörü Ali Şahin ise "Bizi buradan güçlü biçimde çıkaracak şey, bu memleketin çocuklarının geleceğinden endişe eden, yarınlarımızı düşünen bütün kesimlerin bir araya gelip bu işte elini taşın altına koyması" şeklinde konuştu.