Eskişehir'de vefat eden polis memurunun naaşı gözyaşlarıyla memleketine uğurlandı Eskişehir'de vefat eden polis memurunun naaşı gözyaşlarıyla memleketine uğurlandı

Eskişehir Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası’na başkan adaylığını açıklayan Ahmetcan Günay, “Sayın Yüceer’in en kısa zamanda seçim tarihini alıp genel kurul üyelerine tebliğ etmelerini rica ediyorum. 30 iş günü içinde seçim olmazsa hukuki yollardan biz hakkımızı arayabiliyoruz” demişti. 

“Başvuruda hata var işleme alınmadı”

Yaşanan süreci değerlendiren Abdurrahman Yüceer “Normalde 1 Eylül’e kadar seçim kararı almamız gerekiyordu bir ay içerisinde. Ama aday arkadaşımızın yaptığı işlemde eksiklikten dolayı başvurusu kabul edilmemiştir. Başvurusunu yaptı bize bizde evrakları inceledik ve yapılan başvuruda hata olduğundan dolayı işleme alınmadı ve başvuru kabul edilmedi” dedi. 

“Seçimi tabi ki yapacağız”

Olağanüstü seçimi gerçekleştireceklerini ifade eden Yüceer “Biz seçimi yapacağız tabi ki. Normal seçim tarihinden önce yapacağız. Eksiklerini tamamlasın arkadaşımız bize tekrar başvursun, ondan sonra seçim kararı alıp yapacağız seçimi. Biz seçime gitmekten kaçmıyoruz, evrakta eksikleri var evraklarını tamamladığında seçimi yapacağız” dedi.