CHP’nin yedinci genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte Eskişehir'e gelerek 31 Mart yerel seçimleri için yeniden aday gösterilmeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i evinde ziyaret etti.

Odunpazarı ve Tepebaşı'nda belediye başkan adayları belli oldu Odunpazarı ve Tepebaşı'nda belediye başkan adayları belli oldu

Basına kapalı şekilde gerçekleşen ziyareti, önce gazeteci Barış Yarkadaş sosyal medya hesabından duyurdu. Yarkadaş, Kılıçdaroğlu’nun Büyükerşen'e hizmetlerinden ötürü teşekkür ettiğini ifade etti.

Yarkadaş'ın paylaşımı şu şekilde:

“Cumhuriyet Halk Partisi’nin yedinci Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Eskişehir Büyükşehir Belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen’i evinde ziyaret etti. Kılıçdaroğlu eşi Selvi Kılıçdaroğlu’yla birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Cumhuriyet Halk partili belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen’ni hizmetlerinden ötürü teşekkür etti. Ziyaret basına haber verilmeden gerçekleştirildi”

Yılmaz Büyükerşen de duyurdu

Kılıçdaroğlu’nun ziyaretini Yılmaz Büyükerşen de duyurdu. Büyükerşen “Cumhuriyet Halk Partimizin 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve değerli eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nu evimizde misafir ederek, keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Hak, hukuk ve adalet mücadelesini hiçbir zaman unutmayacağımız Kemal Bey ile eşi Selvi Hanım’a nazik ziyaretleri ile bizleri onurlandırdıkları için teşekkür ediyorum” dedi.