Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yönelik ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Büyükerşen, İstanbul merkezli yurt içi ve yurt dışında çok sayıda şubesi bulunan 159 yıllık Türkiye’nin en eski işletmelerinden dünyaca ünlü Hafız Mustafa 1864’ün Yönetim Kurulu Başkanı Avni Ongurlar, iş insanı Orhan Kesikoğlu ve beraberindekilerini makamında ağırladı.

11 Kasım Cumartesi günü Sümer mahallesinde temeli atılacak olan Hacı Hatice Ongurlar Ortaokulu ile Hacı Bahri Ongurlar Kongre Merkezi ve Kültür Sarayı’nı Eskişehir’e kazandıracak olmanın mutluluğunu ailece yaşadıklarını belirten hayırsever iş insanı Avni Ongurlar, Büyükerşen’e nazik misafirperverliği için teşekkür etti. Ongurlar ayrıca düzenlenecek temel atma törenine Başkan Büyükerşen’i davet etti.

Kazım Kurt: Projemiz diğer belediyelere örnek oldu Kazım Kurt: Projemiz diğer belediyelere örnek oldu

Büyükerşen de başarılı girişimci ve hayırsever kişiliği ile Avni Ongurlar’ın örnek bir iş insanı olduğunu belirterek eğitime sunduğu katkı sebebiyle teşekkür etti. Ongurlar’ın Büyükerşen’e ay yıldız şeklinde şekerleme hediye ettiği ziyaret, karşılıklı görüş alışverişinin ardından çektirilen fotoğrafla tamamlandı.