Eskişehir e-Ticaret Merkezi, internet üzerinden satış yapmak isteyen firmalara e-Ticaret dünyasının kapılarını aralıyor. ETO üyeleri Eskişehir e-Ticaret Merkezi’nin sağladığı destekler ve imkanlar sayesinde milyarca kişinin alışveriş yaptığı e-Ticarette de bir adım öne çıkıyor. ETO bünyesinde, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) desteğiyle kurulan Eskişehir e-Ticaret Merkezi, e-Ticaret yapmak isteyen veya mevcut e-Ticaretini geliştirmek isteyen firmalara öncülük ediyor.   Eskişehir e-Ticaret Merkezi firmalara fotoğraf çekiminden kurumsal kimlik tasarımına, e-Ticaret danışmanlığından eğitim desteğine kadar çok yönlü destekler sağlıyor. 

En Kaliteli El Dokuma Halılar En Uygun Fiyatlar ile RetroHali.com'da En Kaliteli El Dokuma Halılar En Uygun Fiyatlar ile RetroHali.com'da

Birkaç tıkla e-ticarete başlamak mümkün 

Eskişehirli işletmelerin ulusal rekabet gücünü ve ETO üyelerinin e-Ticaretten aldığı payı artırmayı amaçlayan Eskişehir e-Ticaret Merkezi’ne firmalar kolaylıkla başvurabiliyor. www.eskisehiretm.org adresinden şirket bilgileriyle başvuru yapanlar, eğitim videolarını izleyerek ve sertifika alarak, Eskişehir e-Ticaret Merkezi’nin desteklerinden yararlanabiliyor.