Eskişehir’de Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Akcami Mahallesinde kurulan Perşembe Pazarı'nı gezen Başkan Kurt, tezgâh açan esnafı tek tek ziyaret ederek pazarcı esnafının halini hatırını sordu, istek, şikâyet ve önerilerini dinledi, işlerinde kolaylıklar ve bol kazançlar diledi. Başkan Kurt, Perşembe Pazarı’nın ardından da Odunpazarı tarihi bölgede bunan esnafı ziyaret etti. Tarihi bölgede bulunan esnafla sohbet eden Başkan Kurt, esnafa hayırlı işler diledi.

Savunma sanayinin önemli isimleri Eskişehir’de Savunma sanayinin önemli isimleri Eskişehir’de

“Herkes hayat pahalılığından şikâyetçi”

Alışveriş yapan ilçe sakinleriyle de sohbet eden Başkan Kurt, dertlerini dinledi, semtleriyle ilgili talep ve önerilerini aldı. Hayat pahalılığından şikayetçi olan vatandaşları uzun uzun dinleyen Başkan Kurt’a yoğun bir ilgi vardı. 

Vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan Başkan Kurt, “Perşembe Pazarı’nda pazar esnafımızla çay içtik, sohbet ettik, hayırlı işler diledik. Hemşehrilerimizin hallerini hatırlarını sorduk. Geleceğe her zaman umutla bakan, güzel şehrimizin güzel insanlarına, güler yüzlü hemşehrilerime samimiyetleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum. Odunpazarı birlikte güzel” dedi.

Yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getiren esnaf ve vatandaşlar, Başkan Kurt’a Odunpazarı’na yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.