Eskişehirspor taraftarı, yeni sezonda kombine satışlarının arttırabilmek adına atağa kalktı. ETB Lideri Murat Diri, iş insanlarına ve STK’lara kombine desteği çağrısında bulundu. 

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, 25 Eylül 2023 Pazartesi günü başlayan kombine satışlarının arttırılması için Eskişehirli iş insanlarına ve sendikalara çağrıda bulunarak liseli gençlerin tribünlerde yer alması adına kombine desteği çağrısında bulundu. 

Murat Diri, açıklamasında şu görüşlere yer verdi; 

“Kombine çok avantajlı”

“Yeni sezonda kombineler çok uygun kombine fiyatları belirlenmiş bulunmaktadır. Günümüz ekonomisinde her kesime hitap eden çok uygun fiyatlar belirlendiği için yönetim kurulumuza ayrıca teşekkür ederiz. Bilet fiyatları göz önüne alındığında kombine almak çok avantajlı ve Eskişehirsporluyum diyen herkese yakışan tavır olacaktır. Eskişehirspor’umuzun tek desteği taraftarıdır. Uzun yıllardır sürekli küme düşen ve başarısızlıklarla maddi imkansızlar içinde boğuşan şanlı armamız bu süreç içerisinde de taraftarımız yalnız bırakmayacaktır”

“Tüm şehir destek olmalı”

“Tüm sendikalarımızın fabrikalarımızın şehirdeki tüm çalışanların kombine almasını Eskişehirspor’umuzu hem yalnız bırakmamasını hem de maddi destek sağlamasını diliyoruz. Eskişehirsporluyum diyen herkes bahaneleri bırakıp kapı kapı gezip ne kadar çok kombine satılması için mücadele ederse şanlı Eskişehirspor’umuza destek olmuş olacaktır”

“Kampanya başlatıyoruz”

“Bizler de Eskişehirspor’un neferleri olarak hem kulübümüze katkıyı arttırmak, bedava bilet beklentisini sonlandırmak ve liseli kardeşlerimizin tribünlerdeki sayısını daha da arttırmak amacıyla kombine kampanyası başlatıyoruz. Kart şeklinde çıkacak kombinelerimizden ne kadar çok liseli kardeşimize ulaştırırsak aidiyet duygusunu geliştireceğini düşünüyoruz. Bu bağlamda bin liseli kardeşimize Eskişehirspor sevgisini aşılayabilmek ve kulübümüzün maddi desteğe çok ihtiyaç duyduğu bu günlerde kampanya başlatıyoruz” 

Anadolu Üniversitesi sporcularına gururlandıran davet Anadolu Üniversitesi sporcularına gururlandıran davet

“Liseli kardeşlerimize sahip çıkalım”

“Doğu maraton tribünden kombine almaya imkanı olan herkesi kombine almaya ve imkanı olan herkesin bir liseli kardeşimize veya kaç kardeşimize isterse doğu maraton tribünden kombine almaya davet ediyoruz. Tüm camiamızın desteğini bekliyoruz. Bir adet doğu maraton tribün kombinesi 500 TL ücretindedir. Liseli kardeşlerimize kombine almak isteyenlerin sayfamıza mesaj atmaları, 0 507 178 22 78 nolu telefondan Muharrem Çubuk’a veya 0 532 134 88 89 numaradan benimle iletişime geçmeleri rica olunur. Sen ben yok Eskişehirspor var”

Eskişehirspor kombine fiyatları ne kadar? 

Kombine fiyatları hatırlanacağı üzere VİP 2 bin TL, doğu maraton 500 TL ve kale arkası 250 TL olarak açıklanmıştı.