Erdoğan’dan emekliye seyyanen zam açıklaması Erdoğan’dan emekliye seyyanen zam açıklaması

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, yaklaşan yerel seçimler öncesinde Eskişehir esnafının sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Bu çerçevede çeşitli esnaf odalarını ziyaret ederek ihtiyaç ve beklentilerini dinleyen Hatipoğlu, son olarak Eskişehir Yaş Sebze Meyve Balıkçılar ve Pazarcılar Esnaf Odası ile Sucular Odası’nı ziyaret etti. Oda başkanları Mehmet Çiçek ve Hayrettin Nam ile bir araya gelen Hatipoğlu, başkanlar ve yönetim kurulu üyeleriyle yaptığı fikir alışverişinin ardından, “Yerel yönetimlerde en önemli konulardan biri, esnafın hassasiyetlerini dinlemektir. Esnafı ilgilendiren tüm konularda onların fikirleri alınarak karar verilmelidir” dedi. 

“Esnafa zarar veren tüm sıkıntıları çözeceğiz”

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu’nun ilk ziyareti Eskişehir Yaş Sebze Meyve Balıkçılar ve Pazarcılar Esnaf Odası’na oldu. Oda Başkanı Mehmet Çiçek ve yönetim kurulu üyelerinden esnafın ihtiyaçları ve yaşadığı sorunlar hakkında bilgiler alan Hatipoğlu, “Eskişehir’de esnafın sıkıntılarını görüyor ve anlıyorum. Eskişehir’de, meyve sebze haline girmeyen ürünlerin dışarıdan getirilerek satılması esnafımıza zarar veriyor. Bu kente bir biber bile girecekse ilk durağı meyve sebze hali olmalıdır. Gelecek dönemde Eskişehir’i AK Parti belediyeciliğiyle tanıştırdığımızda, esnafa zarar veren bu ve bunun gibi tüm sıkıntıları çözeceğiz” dedi.

Nebi Hatipoğlu, buradaki ziyaretinin ardından Sucular Odası Başkanı Hayrettin Nam ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, fikir alışverişi yaptı.