Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ın yakın koruma ekibinde görevli polis memuru Musa Erdem, görevi sırasında trafik kazası sonucu şehit oldu. Acı haberi AK Parti Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez sosyal medya hesabından duyurdu.

Ahmet Ataç hemşehri derneklerine ziyaretlerini sürdürüyor Ahmet Ataç hemşehri derneklerine ziyaretlerini sürdürüyor

Milletvekili Dönmez “Bakanlık dönemimizde yakın koruma ekibimizde görev alan Polis Memuru Musa Erdem kardeşimiz Araç çarpması sonucu şehit olmuştur. Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine ve Emniyet teşkilatımıza başsağlığı dilerim. Milletimizim başı sağ olsun” dedi. 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yakın koruma ekibimizde görevli kıymetli mesai arkadaşımız, kardeşimiz, polis memuru Musa Erdem’in görevi sırasında elim bir trafik kazası sonucu şehadete yürümesiyle yüreğimiz yandı” ifadesini kullandı.

Göktaş, şunları kaydetti:

“Şehidimize Allah’tan rahmet, kıymetli ailesine ve tüm mesai arkadaşlarıma başsağlığı ve sabır diliyorum. Mekanı cennet, makamı ali olsun. Aziz hatırasına ve bizlere emaneti olan ailesine sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Başımız sağ olsun.”