Fesih Bingöl: Beceriksizliğin bedeli halkımıza ödetiliyor

Saadet Partisi Aylık İl Divan Toplantısını yaptı. Saadet Partisi GİK Üyesi ve İl Başkanı Fesih Bingöl Ülkenin büyük bir kriz döneminden geçtiğini ifade ederek, “Beceriksizliğin bedeli yanlış politikalarla halkımıza ödetiliyor” dedi.

Siyaset 26.09.2021 - 13:57 26.09.2021 - 13:57

Saadet Partisi Eskişehir İl Başkanlığının Aylık İl Divan Toplantısı Mamuca mesire alanında gerçekleşti. Partililerin büyük katılım sağladığı divan toplantısı piknik havasında geçti. Saadet Partisi GİK Üyesi ve İl Başkanı Fesih Bingöl ülke gündemini değerlendirdi. Ülkedeki sıkıntıların her geçen gün daha da büyüdüğüne dikkat çeken Bingöl hükümeti hedef aldı. Bingöl, “Ülkemizin, insanımızın dertleri her geçen gün fazlasıyla katlanmaktadır. Siyasetteki skandallar, ekonomideki beceriksizlikler ve sağlık süreci devam ederken insanlarımız adeta patlama noktasına gelmiştir. İktidardaki arkadaşlar gündemi meşgul etmek ve ekonomik krizi gölgelemek için her geçen gün bir müjde vermeye çalışıyorlar. Ama kendileri dahi buna inanmıyorlar. İçten içe gülüyorlar. Ne siyasette, ne ekonomide artık mızrak çuvala sığmıyor. Beceriksizliği bedeli yanlış politikalarla halkımıza ödetiliyor. Biz sadet partisi olarak ülkemizin, devletimizin, insanımızın sorunlarını konuşuyor, iktidarın yanlış politikalarını eleştiriyor ve bunların çözüm yollarını gösteriyoruz. İktidardaki arkadaşlar ise dertlere dermen olmak yerine dertlerden besleniyorlar” dedi.

Öte yandan toplantı pilav, ayran ikramıyla devam etti. Partililer ise Mamuca mesire alanında güzel havanın da tadını çıkararak keyifli anlar yaşadı.

Yorumlar
Anket Tümü

Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
0
.
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
alexa