Fethiye’de unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamayı istediğiniz zaman Fethiye The Bay Beach Hotel en mantıklı seçenek olarak karşınıza çıkacaktır. Tam anlamıyla konforlu bir tatil fırsatının adresi konumunda yer alan bu tesis, doğa dostu olan bir hizmet anlayışına da sahip! Dalaman – Fethiye Karayolu üzerine konumlanmış olan Fethiye The Bay Beach Hotel toplamda 50 bin m2’lik bir alan üzerinde hizmet sunuyor. Tam 30 bin m2’lik bir alana sahip olan Günlüklü Koyunda yer alan otelde yapabileceğinize çok sayıda etkinlik de yer alıyor.

Yaz Aylarında Konfor ve Şıklık Aynı Anda: Zühre Tesettür Mayo Koleksiyonu Yaz Aylarında Konfor ve Şıklık Aynı Anda: Zühre Tesettür Mayo Koleksiyonu

Fethiye balayı oteli denildiğinde akla gelen en mantıklı tercihler arasında yer alan Fethiye The Bay Beach Hotel; konuklarının konforu için bütün ayrıntıların düşünüldüğü bir otel olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Sığla Ormanlarıyla kaplı bir bölgeye konumlanan otelin, kendine özgü mimarisiyle dikkat çekici bir etkiye sahip olduğu biliniyor. Özelliklerine baktığımızda hem Türkiye’de hem de dünyadaki ender oteller arasında yer alan Fethiye The Bay Beach Hotel, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir tatil deneyi vaat ediyor!

Fethiye Denize Sıfır Otel Konsepti!

Fethiye The Bay Beach Hotel günümüz itibariyle hem konumu hem de hizmet anlayışıyla harika bir tatil fırsatının adresi konumunda yer alıyor. Fethiye denize sıfır otel konseptini başarılı bir şekilde yansıtmayı başaran otelde pek çok farklı aktivite yapmanız da mümkün! Doğal güzelliklerin merkezinde yer alan otelin Dalaman Havalimanına sadece 38 km mesafede yer alması, pratik bir şekilde bu otele ulaşmayı da mümkün kılıyor. 

Göcek kent merkezine sadece 10 km mesafede yer alan Fethiye The Bay Beach Hotel; Fethiye kent merkezine de sadece 17 km mesafede bulunuyor. Günlüklü Koyu’nda konumlanan bu güzel tesis, doğaya saygılı bir tesis olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Konuklarının keyifli bir şekilde tatil yapması için tüm ayrıntıların düşünüldüğü bu otel, konuklarına mükemmel bir tatil deneyimi de sunuyor! Bütün bu bilgiler ışığında unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamayı istediğiniz zaman Fethiye The Bay Beach Hotel, mükemmel bir tatile imzasını atıyor!

Fethiye The Bay Beach Hotel Özellikleri

Tam 20 adet konforlu standart odası bulunan Fethiye The Bay Beach Hotel’de 12 adet standart tip bungalov, 5 adet Deluxe bungalov, 2 adet Deluxe Suite Bungalov bulunuyor. Ayrıca 3 adet Family Suites bulunan otelde, 3 adet Sultan Suites ve 1 adet de Pasha Suite yer alıyor. 

Hemen Rezervasyon İçin: 
Fethiye The Bay Beach Club Hotel 
0252 424 09 73