alexa

banner912

banner766

'Üye kavga değil hizmet bekliyor'

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, son günlerde şehir gündeminde ortaya çıkan gerilimli havanın üyeleri tedirgin ettiğini belirterek, “Üyelerimiz çekişme değil, hizmet bekliyor. Bu kavga içerisinde yer alanlar zaten üye nezdinde kaybediyor, kaybedecek” dedi.

Ekonomi 18.03.2018, 15:50 ABONE OL: google news
'Üye kavga değil hizmet bekliyor'

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Başkan Adayı Ayhan Sezer, şehrin ticaret dünyası ile bir araya gelmeyi sürdürüyor. Sezer, “Sorunlar belli, çözümleri de bizde. Az kaldı, Eskişehir ekonomisi bizimle üst lige çıkacak” dedi.

KAVGA VE KAOS HİZMET VERMEZ: Eskişehirli esnaf ve tüccarın sıkıntılı bir süreçten geçtiğine değinen Başkan Adayı Ayhan Sezer, bu sorunlara çare bulması gerekenlerin gereksiz şekilde kısır çekişmeler içerisine girdiğini söyledi. Şehir gündeminde ticaret odası üyelerinin beklentilerinden daha çok kişisel kavgaların  ön plana çıktığını kaydeden Sezer, “Biz kavga değil, hizmet edeceğiz. Böyle düşünen tüm üyelerimiz bizleri 7 Nisan’da görev başına getirecek” dedi.

ÜYELERİMİZ HERŞEYİN FARKINDA: Siyaset üzerinden tırmandırılan gerilimin üyeye daha çok zarar verdiğini ve büyük bir aile olan ETO ailesini yaraladığını da söyleyen Sezer, “Ticaret Odası ne siyaset yeridir, ne de kişisel hırsların ve egoların tatmin edildiği bir makamdır. Biz tüm bunları kırarak odamızı gerçek amacına döndürmek için geliyoruz. Üyemiz olan biten her şeyin fakında. Kimin gerçekten hizmet etmek istediğini, kimin farklı amaçlar taşıdığını gerçekten biliyor.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 24 Eylül 2021
İmsak 05:15
Güneş 06:38
Öğle 12:56
İkindi 16:21
Akşam 19:03
Yatsı 20:21

Gelişmelerden Haberdar Olun

@