60’lı yıllarda İtalya’nın Cherasco bölgesinde gaz ekipmanları satmakta olan Romano Bagetti Polyvanne üretme kararı almasından ve M.T.M ile anlaşmalı iş birliği yapmasından sonra adını duyurdu. M.T.M ve kendisinin ortak kurduğu BRC şirketi 80’lerde LPG ve CNG işine de el atmasından sonra şirket gün geçtikçe daha da büyüdü. Günümüzde büyük otomobil markalarının neredeyse hepsiyle beraber çalışan BRC dünya çapında işlere de imza atmaktadır. Ülkemizde BRC Türkiye olarak adlandırılan ve 1,5 milyonu aşkın müşterisiyle ses getiren bu şirket; günümüz petrol piyasa fiyatlarının arttığı bu dönemde alternatif yakıt sistemleriyle büyük kolaylıklar sağlamakta.

BRC Tüp Beyni Nedir?

LPG kitlerinin en önemli ekipmanlarından biri olan ve asıl adı regülatör olan ancak halk arasında LPG Tüp beyni olarak geçen bu ekipmanın LPG kitlerinde yeri büyüktür. Regülatöre halk arasında Tüp beyni denmesinin nedeni kısaca karbüratörlü araçların beyni olarak kabul edilmesidir. Tanktan gelen sıvıyı sıcaklıkla ısıtılıp buhar haline getirdikten sonra diyafram yardımıyla karbüratöre veya enjektörlere gönderen tüp beyni, günümüzdeki LPG’li araçların olmazsa olmazı haline gelmiştir. Brc tüp beyni üretiminde dünya markasıdır. Brc tüp beyni sahibi olan araç sahiplerinden hep olumlu dönüşler almaktadır.

BRC Tüp Beyni Arızalanınca Ne Yapmalı?

Tüp beyninde oluşan arızalanmaları anlamanın birden fazla yolu vardır. Tüp beyninde gaz kaçağı olması, LPG beyninde donma, rölantide oluşan düzensizlik tüp beyninde bir arıza olduğunu göstermektedir. Böyle sorunlarla karşılaşan araç sahipleri BRC yetkili servisine gidebilir ve araçlarını kaliteli bir bakımdan geçirebilir. BRC Türkiye, aracını BRC yetkili servisine götüren kullanıcıların görülen hizmetten çok memnun kaldığı ve olası arızalanmalarda tekrar BRC Türkiye yetkili servisine geleceği yönünde olumlu geri dönüşler alıyor.

LPG Taktırma Fiyatı Nedir?

2019 verilerine göre Türkiye’deki LPG’li araç sayısı 4.5 milyonu aşmış durumda. Bu rakam günden güne artarken aracında LPG olmayan araç sahiplerinin de aklından aracına LPG taktırmak geçiyor. Lpg taktırma fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için BRC Türkiye’ye danışan araç sahiplerinin aldığı cevaplar ise değişmektedir. Lpg taktırma fiyatını öğrenmeden önce kullanılan araca hangi LPG kitlerinin uygun olduğu belirlenmeli veya BRC Türkiye yetkili servisini arayıp konu hakkında bilgi alınmalıdır.