AHBAPLAR GRUBU BELEDİYE BAŞKANLARINI AĞIRLADI

Eskişehir'de iş adamı Ali Eldem ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca ile farklı meslek mensubu yaklaşık 20 kişiden oluşan Ahbaplar grubu nisan ayında belediye başkanlarını konuk etti.

AHBAPLAR GRUBU BELEDİYE BAŞKANLARINI AĞIRLADI

Eskişehir'de iş adamı Ali Eldem ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca ile farklı meslek mensubu yaklaşık 20 kişiden oluşan Ahbaplar grubu nisan ayında belediye başkanlarını ağırladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe'nin katıldığı etkinliğe iş adamı Ali Eldem ev sahipliği yaptı.

Eldem, yaptığı konuşmada, çeşitli mesleklere mensup kişilerden oluşan Ahbaplar grubun arkadaşlıktan öte kentin önemli değerlerine sahip çıkma adına önemli faaliyetler gerçekleştirdiğini belirterek, çağdaş, modern, geleceğe umutla bakan bir Eskişehir yarattıkları için başkanlara teşekkür etti. Ahbap grubunda nisan ayı davetini veren Yılmaz Karaca da Eskişehir'de yaşamaktan gurur duyan bir Emirdağlı olarak yöresel yemeklerin ikram edildiği bu etkinlikte yeniden seçilen belediye başkanları ile meslektaşlarını ağırlamanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.  

Ahbaplar Grubu Dönem Başkanı Cengiz Alışkan da Başkanlara ve basın mensuplarına katılımlarından dolayı teşekkür etti. 
 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 14:51
banner544
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508