alexa

banner912

banner766

Başkan Büyükerşen gençlerle buluştu

Cumhuriyet’in İlanı’nın 97. yılı Türkiye’nin dört bir yanında coşku ile kutlanırken, pandemi nedeniyle çevrimiçi etkinlikler ve seminerler de büyük ilgi gördü. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de 2 ayrı çevrimiçi toplantıda Sinan Meydan ve gençler ile bir araya gelerek Cumhuriyet’i ve değerlerini konuştu.

Güncel 30.10.2020, 16:13 31.10.2020, 15:07 ABONE OL: google news
Başkan Büyükerşen gençlerle buluştu

Kanada’nın eyaleti olan Toronto’da çocuklar ve gençler başta olmak üzere tüm kitap dostlarına 20 yıldır hizmet veren ve 6 bine yakın içeriği ile önemli bir sosyal buluşma noktası olma özelliği taşıyan Ankara Kitaplığı, Başkan Büyükerşen ve Sinan Meydan’ı Cumhuriyet Özel yayınında buluşturdu. Youtube üzerinden canlı olarak yayınlanan çevrimiçi toplantıda Türkiye’nin önemli tarihçilerinden Sinan Meydan, Cumhuriyet tarihinde yanlış bilinen doğruları anlatırken, Başkan Büyükerşen de Cumhuriyet ve onun değerleri hakkında fikirlerini izleyicilere ulaştırdı. Atatürk Cumhuriyeti’ne ve devrimlerine sahip çıkmak konusunda özellikle gençlere büyük görev düştüğünü ifade eden Başkan Büyükerşen, Atatürk’ün de bu konuda gençlere çok güvendiğini belirtti.

Bu yayın sonrası Youtube üzerinde Genç Frekans kanalına konuk olarak katılan Başkan Büyükerşen, burada da gençlerin sorularını yanıtladı. Cumhuriyet’in kuruluşunda Eskişehir’in rolünü ve demokrasilerde yerel yönetimlerin öneminin konuşulduğu yayında cumhuriyet rejimini tehdit eden unsurlar konuşuldu. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 16 Eylül 2021
İmsak 05:07
Güneş 06:32
Öğle 12:58
İkindi 16:29
Akşam 19:15
Yatsı 20:34

Gelişmelerden Haberdar Olun

@