'Eskişehir Barosu kazandı'

Eskişehir Barosu Yönetim Kurulu devir teslim töreni bugün gerçekleşti. 2010 yılından bu yana baro başkanlığını yürüten Rıza Öztekin, görevi Mustafa Elagöz’e devretti.

'Eskişehir Barosu kazandı'

Devir teslim töreninde konuşan Öztekin,  “2010 yılından itibaren dört dönemdir büyük bir onurla sürdürdüğüm baro başkanlığı görevim bugün itibariyle sona erdi. 2010 yılında başkan seçilmeden önce en büyük vaatlerim arasında bunun bir bayrak yarışı olduğu ve çıtayı çok daha ileriye götüreceğimizi beyan etmiştik. Ve gerçekten 8 yıldır devraldığımız Eskişehir barosunu daha ileriye götürebilmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık. Eskişehir’e yakışan bir seçim örneği sergiledik. Üç adayımız vardı. Sonuçlar ne olursa olsun kazananın Eskişehir barosu olacağını söylemiştim. Bugün de bu sözüm anlam kazandı, Eskişehir barosu kazandı. Yeni seçilen başkanımızın baroyla ilgili tecrübeleri var zaten. Eminim ki Eskişehir barosunu aldıkları noktadan çok daha ileriye götürecekler” diye konuştu.

Baromuzu daha ileriye taşıyacağızEskişehir Baro başkanlığını devralan Mustafa Elagöz de kazananın Eskişehir barosu olduğunu ifade ederek, “Rıza başkanımızla çalışmak bizim için onurdu. Eskişehir barosunda çok güzel işler yaptık birlikte. Bu bir bayrak yarışıydı. Meslektaşlarımız Pazar günkü seçimde bu görevi bize verdiler. Baromuz güçlü, baromuzun gelenekler var, bu geleneklere bağlı kalarak Eskişehir barosunu daha ileriye taşımayı amaç edindik, bu düşünceyle yola çıktık. Kazanan Eskişehir barosu oldu, bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:38
banner544
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508