Günyüzülülerin iftarında buluştular

Günyüzülüler Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen ve yaklaşık bin 200 kişinin katılımı ile gerçekleşen geleneksel iftar programı düzenlendi.

Günyüzülülerin iftarında buluştular

Programda konuşan Günyüzülüler Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Av. Engin Çapar, “İftar programımız, birlik ve dayanışma örneğinin en güzel  şekilde sergilendiği gibi, özellikle üst düzey katılımın yoğunluğu ile Günyüzü’lüler Derneğinin Eskişehir ilindeki en etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olma yolundaki varlığını ortaya koymuştur. Günyüzülüler için çok önemi olan bu geleneksel iftar gecesine iştirak ederek,  birlik ve dayanışma soframızın kurulduğu iftar gecesine katılan herkese ve özellikle bizlere verdikleri önemi katılım düzeyleri ile ortaya koyan misafirlere teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.  

Programa kendisi de Günyüzü’lü olan BBP Genel Başkanı ve Ak Parti Milletvekili Adayı Mustafa Destici ile AK Parti Milletvekilleri Nabi Avcı ve Emine Nur Günay,  milletvekili adayları Dündar Ünlü, Ahmet Namık Akdoğan ve Serhat Tunç  ile Ak Parti İl Başkanı Murat Özcan, Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan , Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca ve gençlik kolları başkanları ile  Salih Koca ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, MHP Milletvekili adayları Metin Nurullah Sazak ve Kezban Akkaya ile BBP İl Başkanı Nurettin Aktepe ile Günyüzü İlçesi önceki dönem belediye başkanları, Belediye il Genel meclis üyeleri katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER