O projeye destek veren ilk siyasetçi oldu

Çevrenin kirlenmemesi, naylon poşet kullanımının azaltılması için Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın öncülüğüyle başlatılan uygulamaya destek veren ilk Eskişehirli siyasetçi Volkan Doğan oldu. Kırmızıtoprak Mahallesi’nde Volkan Doğan’ın dağıttığı “Yenilen Odunpazarı” yazan bez torbalar yoğun ilgi gördü gördü.

O projeye destek veren ilk siyasetçi oldu

Kırmızıtoprak Mahallesi’nde Volkan Doğan ve arkadaşları üzerlerinde “Yenilen Odunpazarı” yazan bez torbalar dağıtarak, vatandaşları naylon poşet değil, bez torba kullanmaya teşvik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çevrenin kirletilmemesi ve doğanın korunması için naylon poşetlere karşı açtığı savaşa, bez torbalar dağıtarak destek veren Eskişehir’deki ilk siyasetçi olan Volkan Doğan’ın bu yaklaşımı takdir topladı.  

YEŞİLİ VE DOĞAYI KORUMAK GÖREVİMİZ: Volkan Doğan, yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülük ettiği, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın da uygulamaya başladığı naylon poşet kullanımının azaltılması yönündeki tüm uygulamaları destekliyoruz. Ülkemizde ve şehrimizde çevrenin korunması, doğaya zarar verilmemesi çok önemli. Çocuklarımıza miras bırakacağımız bu ülkede ve şehrimizde, yeşili ve doğayı korumak en öncelikli görevimiz. Tüm vatandaşlarımızı da naylon poşetleri değil, bez poşetleri kullanmaya davet ediyoruz. Bu amaçla vatandaşlarımıza bez torbaları dağıtmayı bir görev olarak kabul ettik” dedi.  

ESMA ÇAKIR DA DESTEK VERDİ: AK Parti Odunpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Esma Çakır’ın da katılarak destek verdiği dağıtımda, üzerlerinde “Yenilen Odunpazarı – İçin rahat olsun” yazan bez torbalar vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Vatandaşlar, uygulamayı ve bu çevreci yaklaşımı takdirle karşıladıklarını belirttiler.

banner544
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508