alexa

banner933

banner934

banner935

banner941

banner942

banner943

banner912

banner936

banner937

banner938

banner939

banner940

banner944

banner766

REKTÖR ÇOMAKLI: POLİSİMİZE MİNNETTARIZ

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş yıl dönümünü nedeniyle Eskişehir İl Emniyet Müdürü Engin Dinç’i ve Eskişehir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Muzaffer Doğanay’ı ziyaret etti. 9 Nisan Salı günü gerçekleştirilen ziyarette Rektör Yardımcıları ve Rektör Danışmanları da yer aldı.

Güncel 10.04.2019, 17:20 ABONE OL: google news
REKTÖR ÇOMAKLI: POLİSİMİZE MİNNETTARIZ

Eskişehir İl Emniyet Müdürü Engin Dinç’i makamında ziyaret eden Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş yılını kutlayarak, Polisimizin ülkenin ve milletin güvenliğini sağlamak için, canını dişine takarak gece gündüz demeden görev yaptığını belirtti. Rektör Çomaklı "Polis Teşkilatımız özverili çalışmalarıyla, ülkemizin bekasına hain ellerin uzandığı her durumda, milletimizle omuz omuza vererek vatanın dört bir tarafındaki terör örgütü mensubu hainleri adaletin önüne çıkarmakta, evlatlarımızın geleceğine el koymak isteyen hainlere fırsat vermemektedir." dedi. Eskişehir il Emniyet Müdürü Engin Dinç de Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’ya ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’nın ikinci ziyareti Eskişehir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Muzaffer Doğanay’a oldu. Kendisinin de bir dönem Polis Akademisi gibi ülkemizin güzide bir kurumunda görev yaptığını söyleyen Prof. Dr. Çomaklı, Muzaffer Doğanay nezdinde Polis Teşkilatının ve Eskişehir Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde eğitim gören geleceğin polis adaylarının Polis Haftası’nı kutladı. Polis Teşkilatımız 174 yıllık mazisinin en karanlık gecesi olan 15 Temmuz gecesinde içerisindeki hainler dolayısıyla yıpratılmaya çalışıldıysa da hakka, hukuka, insan haklarına, vicdana ve ahlakına gönülden bağlı kıymetli mensupları sayesinde bu taarruzdan kurtulmuş, içerisindeki alçakları adalete teslim etmesini bilmiştir diyen Rektör Çomaklı, bu okullarda okuyan çocuklar bu hainlere karşı ülkemizin teminatı, polis teşkilatımızın geleceğidir dedi. Eskişehir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Muzaffer Doğanay da Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’ya ziyaretlerinden ve Polis Teşkilatına verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 14 Mayıs 2021
İmsak 03:57
Güneş 05:38
Öğle 12:59
İkindi 16:52
Akşam 20:10
Yatsı 21:45

Gelişmelerden Haberdar Olun

@