banner766

Sivri'den Sağlık Sen'e ziyaret

2019 Mart'ta yapılması planlanan yerel seçimlerde AK Parti'den Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı olan Ahmet Sivri, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Sivri, Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal'ı ziyaret etti.

Güncel 20.10.2018, 10:48 21.10.2018, 15:05
Sivri'den Sağlık Sen'e ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı Ahmet Sivri’nin, Sağlık-Sen Eskişehir Şubesi'ne ziyaretinde, Tepebaşı bölgesi sorunları, sağlık alanında yapılması gereken ortak projeler konuşululdu. Sivri, ziyarette yaptığı konuşmada başarının sivil toplum kuruluşları ile yapacakları işbirlikleriyle birlikte toplumun aynası olan sendikalarla çok güzel projeler hazırlayacağını ve ortak bir çok noktada buluşacaklarını iletti. 

Ahmet Sivri, AK Parti Tepebaşı meclis üyesi olması sebebi ile bölgenin sorunlarını bildiğini, bu sebeple aday adayı olduğunu ve çalışmalarını bilinçli olarak sürdüreceğini ifade etti. Şube Başkanı Köksal ise Sivri'nin aday adaylığını memnuniyetle karşıladıklarını, AK Parti Tepebaşı meclis üyesi olması sebebi ile bölgenin sorunlarını bildiğini, şehrimizin her iki bölgesine devletimizin çok büyük sağlık tesisleri kurduğunu lakin yerel yönetimlerin ulaşım sorunları başta olmak üzere altyapı sorunlarını çözmediğini belirterek, Sivri'ye bu yolda başarılar diledi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 30 Kasım 2020
İmsak 06:23
Güneş 07:52
Öğle 12:52
İkindi 15:20
Akşam 17:41
Yatsı 19:05
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@